Huysuz Kitapçı Fikry’nin İnanılmaz Hikayesi

The Storied Life of A.J. Fikry
Sinefilm Moly MailRu OkRu Sinefilm Moly MailRu OkRu

Film Hakkında
2 hafta önce eklendi
Huysuz Kitapçı Fikry’nin İnanılmaz Hikayesi
118 izlenme
IMDb: 6.6
New York Times'ın en çok satan romanından uyarlanan kitapçı sahibi A.J. Fikry'nin (Kunal Nayyar) hem duygusal hem de finansal olarak mücadele ederken hayatı beklediği gibi gitmemektedir. Karısının trajik ölümünün ardından, günümüzün hızla gelişen dünyasında kendini kaybolmuş ve geride kalmış hissediyor. Mağazasını ayakta tutmaya çalışırken, en değerli varlığı olan bir dizi Edgar Allen Poe şiiri çalındığında en sonunda dibe vurarak acılarını içmeye başlar. Ancak kitapçıda gizemli bir paket belirdiğinde, bu beklenmedik paket Fikry'ye hayal bile edemeyeceği kadar büyük bir yaşam ve aşk şansı verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 3 Yorum
 • MelisaMisafir

  Hepimiz hayatı farklı hikayelerle öğreniriz. Adamın sorumluluk duyguları ile hayatındaki eksik noktaları ve yapması gerekenleri anlaması aslında verilen güzel bir mesaj içeriyor. Filme anlam yükleyerek izlerseniz kesinlikle hayran kalacaksınız.


  2

  0
 • ÖznurMisafir

  Maya sen ne kadar tatlı bir çocuksun ya böyle bir çocuğum olsa keşke çok tatlı bir filmdi kaçırmayınnn


  1

  0
 • Gultekin TetikKayıtlı Üye

  İnanılmaz güzel bir filmdi, çok duygulanarak izledim. Hikaye örgüsü de muhteşemdi. Bir zamanlar çok sevdiğim oyuncu Harvey Keitel’ın oynadığı ” Smoke” filmini anımsattı. Kesinlikle kaçırmayın!


  0

  0